Najlepsze pralki dla całej rodziny

Wybór dostępnych na rynku pralek jest bardzo duży. Niełatwo dzisiaj o dobre AGD. Urządzenia do prania nie są tu wyjątkiem. Warto wiedzieć na co zwracać uwagę kupując pralkę.

Czym kierować się przy wyborze pralki?

Decydującym czynnikiem jest na pewno koszt urządzenia. Każdy chciałby, aby była tania i łatwa w obsłudze. Ważne jest dostosowanie programów piorących do typu tkanin i zabrudzeń. Wiele urządzeń posiada programy i przydatnych funkcje, które pozwalają na sporą dowolność pracy. Dzięki nim możliwe będzie wypranie bawełnianych, syntetycznych, wełnianych, a także delikatnych tkanin. 
Część modeli pralek ma wbudowany program prania odzieży i obuwia sportowego. Dzięki niższej temperaturze pozwala na ochronę odzieży przed utratą kształtu, koloru, czy funkcji przeznaczenia.

Oszczędność jest czynnikiem dominującym. Wybierając pralkę, ważne jest aby była energooszczędna i pobierała jak najmniejszą ilość wody. Przez długie lata użytkowania pozwala to na oszczędność w domowym budżecie.

Blokada rodzicielska zabezpiecza przed otwarciem pralki przez dziecko, czy ewentualnej zmianie programu prania, kiedy niesforny maluch zainteresuje się urządzeniem. 

Ładowność pralki ma też duże znaczenie. Pralka, której pojemność bębna wynosi na przykład 6 kg, jest świetnym rozwiązaniem dla średniej wielkości rodziny. Można też znaleźć modele pralki o znacznie mniejszej ładowności.

Prędkość wirowania urządzenia odgrywa istotną rolę przy 1200 obrotach na minutę wyjęte z pralki ubrania nie będą ociekały wodą.

Oferta sprzedażowa pralek dostępna pod adresem: https://sklep.gkpge.pl/pralki-2