Pikowane łóżko ozdobą modnej sypialni

Sypialnia jest miejscem odpoczynku i relaksu, dlatego powinna być ona urządzona przede wszystkim wygodnie. Nieodzownym elementem w jej wystroju jest łóżko. Obecnie najbardziej popularne są duże łoża drewniane lub tapicerowane, polecane do każdej wielkości sypialni.

Najlepsze łóżka sypialniane

łóżko pikowaneW ostatnich sezonach niesłabnącą popularnością cieszą się łóżka drewniane, nieposiadające obicia. Jednak coraz częściej klienci salonów meblowych oraz sklepów internetowych wybierają dostosowane do własnego gustu łoża tapicerowane. Tkaniną pokrywane są zarówno modele z wezgłowiem jak i całe konstrukcje łącznie z bokami. Meblem, który przykuwa szczególną uwagę użytkowników i projektantów wnętrz jest łóżko pikowane (https://www.mebletkaniny.pl/lozko-pikowane-seul-id-61). Jest to zasługą znajdujących się na wezgłowiu guzików lub kryształków dodających łożu niewątpliwego uroku.

Nowoczesny design z nutką klasyki

Łoża tapicerowane idealnie sprawdzą się zarówno w sypialniach nowoczesnych jak i zaaranżowanych w stylu klasycznym. Eleganckie, pluszowe oraz skórzane obicia nadadzą pomieszczeniu przytulności, a także sprawią, że sypialnia będzie wyglądać jak ekskluzywny apartament. Całości dopełni pikowanie wezgłowia, które nada meblowi niepowtarzalnego charakteru. Wychodząc na przekór wymaganiom klientów wielu producentów łóżek pikowanych udostępnia możliwość wyboru faktury oraz koloru tkaniny obiciowej, dzięki czemu wybrane łoże można idealnie wpasować się w sypialnianą przestrzeń.