Nowoczesne lampy wiszące z kryształkami

Pośród ogromnego wyboru lamp wiszących, dostępnych w sklepach stacjonarnych i internetowych, wielką popularnością cieszą się nowoczesne lampy wiszące z kryształkami – https://level4u.pl/pl/oswietlenie-wewnetrzne/lampy-wiszace. Są modne od kilku sezonów nie tylko ze względu na swoją funkcjonalność, ale także walory ozdobne i niepowtarzalny charakter. Jak dobrać taką nowoczesną wiszącą lampę do konkretnego stylu pomieszczenia oraz swoich preferencji?

Romantycznie lub nowocześnie

nowoczesne lampy wisząceLampy wiszące z kryształkami to propozycja dla osób lubiących wyraziste elementy oświetleniowe o nieco romantycznym charakterze. Akrylowe kryształki w różnych kształtach pięknie mienią się nie tylko, kiedy światło jest zapalone. Także w słońcu rzucają niezwykle urokliwe cienie na ściany. Trzeba pamiętać, że taka lampa sama w sobie jest mocnym elementem aranżacji i będzie skupiała na sobie wzrok zarówno domowników, jak i gości. Dlatego reszta aranżacji powinna być raczej stosowana i spokojna. Wtedy można uzyskać wysmakowany efekt.

Wielbiciele odważnych aranżacji mogą zdecydować się na tak zwany total look pomieszczenia w stylu romantycznym. Wtedy do lampy z kryształkami można dodać kwiecisty pokrowiec na sofę oraz ciężkie zasłony i wiele poduszek ozdobnych.  Dla miłośników tradycji bardziej będzie odpowiadało połączenie mocnej lampy z delikatnym wnętrzem minimalistycznym. Taka nowoczesna aranżacja sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i salonie na przykład w stylu skandynawskim.