Ekskluzywność włączników Livolo

Ekskluzywna sypialnia urządzona na szaroWłączniki firmy Livolo to dotykowe urządzenia z panelem wykonanym ze szkła krystalicznego. Materiał ten jest niezwykle łatwy do czyszczenia. Występuje on również w kolorze srebrnym, białym, złotym oraz czarnym. Do wyboru są włączniki zarówno pojedyncze, jak i podwójne.

Produkty Livolo to niezaprzeczalnie najbardziej kompleksowy system na rynku. Panele prezentują się niezwykle elegancko i gustownie. Grubość panelu wynosi jedynie 4 milimetry i jest wypolerowany z największą skrupulatnością. Co więcej krawędzie sfazowane są identycznie jak w kryształach. Obecność włączników uwidoczniona jest przy pomocy srebrnego pierścienia, który nie przewodzi prądu. Stalowa ramka Hassi znacznie wzmacnia konstrukcję i utrudni natychmiastowe wyrwanie modułu. System Livolo Euro Socket daje gwarancję dowolności w konfiguracji urządzeń. Tylko jedna obudowa może pomieścić gniazda telefoniczne, prądowe, włączniki czy audio. Touch Switch i Serie Livolo Full Moon mają w zestawie piloty Livolo, dzięki którym można je sterować. Sterowanie oświetleniem nigdy nie było takie proste.

Podświetlany wskaźnik wyraźnie sygnalizuje swoją barwą stan włącznika. Ponadto produkty z tej serii odznaczają się nadzwyczajną szczegółowością w wykonaniu.