Wystrój lokalu

Wystrój wnętrz w przypadku kawiarni czy bistro może mieć nieco bardziej swobodny charakter, niż ma to miejsce na przykład w restauracji. W zależności od wybranej przez nas stylistyki całego miejsca dobierać będziemy różne meble i dodatki. Jeśli już z samego założenia miejsce to, ma być miejscem spotkań znajomych i chcemy aby goście przesiadywali w naszym lokalu stwórzmy przytulną, ale także swobodną atmosferę.

Kiedy tylko pojawi się nieco więcej słońca, a temperatury będą wyższe każdy gość z pewnością doceni możliwość spędzenia odrobiny czasu ze znajomymi przy pysznym koktajlu na leżaku przed bistro.

stolik z palet

 

Jakie meble wybierać urządzając tego typu miejsce?

Przed lokal rewelacyjnie sprawdzą się leżaki w stylu retro, a na drewnianych stolikach w starym stylu pojawić się może lekki obrus w kratę. W lokalu możemy zdecydować się na stworzenie z europalet i kolorowych poduch kompleksów wypoczynkowych. Meble z palet to nie tylko zwracające uwagę klienta rozwiązanie, ale także wspieranie idei recyklingu. Będzie to niezwykle ważne dla gości, którzy wybierają miejsca przyjazne naturze. Stworzeniem mebli z palet możemy zająć się samodzielnie, lub zlecić ich wykonanie zajmującym się takimi rzeczami osobom.