Siatka do basenu – przydatny gadżet

Kady posiadacz basenu, zwłaszcza takiego większych rozmiarach docenia gadżety takie jak siatka do basenu. Pozwalają one znacznie lepiej utrzymać wodę w czystości bez większych problemów i poświęcania na to zbyt dużej ilości czasu. Usuwanie zanieczyszczeń z wody sprawia, że nie ma konieczności tak częstej jej wymiany. Obecnie nie ma większego problemu z zakupem odpowiednio dobranej siatki, przede wszystkim pod względem wielkości.

Idealna siatka do basenu

Siatka do basenu od DobreBaseny to gadżet o którego kupnie powinno się pomyśleć od samego początku. Mowa tutaj nie tylko o basenach stacjonarnych, ale również o różnorodnych basenach stelażowych czy pompowanych o większych rozmiarach. Usuwanie z nich nieczystości jest lepszym rozwiązaniem niż ciągła wymiana zabrudzonej wody. Zazwyczaj siatki do basenu wykonuje się z wysokiej jakości materiałów, które sprawiają że są one trwałe i jednocześnie bez większych problemów można je umyć.

Wielkość siatki do basenu

siatka do basenu

Siatka do basenu powinna być dobrana również pod względem wielkości basenu. Im większy, tym powinna mieć większe wymiary i przede wszystkim odpowiedniej długości drążek. Powinien pozwalać na to, aby z brzegu można było zebrać nieczystości ze środka basenu. Dobrym rozwiązaniem są siatki z teleskopowymi rączkami, które umożliwiają ustawienie rączki na wymaganą odległość. Ponadto takie rozwiązanie pozwala na zminimalizowanie miejsca, które jest potrzebne na przechowywanie akcesoriów basenowych. Obecnie siatki do basenu można kupić bez większych problemów z wielu sklepach, takich jak markety budowlane.