Kamerka do domowych potrzeb

Jak zadbać o bezpieczeństwo posiadłości, gdy planuje się dłużą podróż? Jak kontrolować na bieżąco to co się dzieje przed sklepami lub zakładami pracy? Najlepszym rozwiązaniem jest montaż kamerki bezprzewodowej zewnętrznej, która monitoruje to co się dzieje na zewnątrz zarówno w dzień, jak i w nocy oraz posiada szereg, dodatkowych funkcji.

Przydatny gadżet


Takie kamery bezprzewodowe zewnętrzne https://sklep.gkpge.pl/kamera-zewnetrzna-bezprzewodowa, które można znaleźć w wielu sklepach internetowych lub w popularnych marketach wyposażone są także w noktowizję czy czujnik ruchu. Niektóre maja funkcję obrotową, dzięki czemu kontrolują sytuację z różnych stron. Najbardziej popularna obecnie kamerka posiada następujące parametry: 5MPx jakość 1920p super extra Full HD. Dodatkowo, lepiej wybrać model, który sprawnie będzie monitorował obraz również w nocy.

Sterowanie telefonem


Nowoczesne kamery bezprzewodowe zewnętrzne można sterować za pomocą laptopa lub telefonu z jakiegokolwiek miejsca, w którym się jest obecnie. Można dokonać zbliżenia oraz wyostrzenia obrazu, gdy ma się wątpliwości np. co do osób, które wchodziły na teren danej posesji. Dodatkowo, wiele z nich działa z różnych kątów widzenia. Wiele osób korzysta z takich modeli w swoich prywatnych posesjach oraz w miejscach pracy, gdzie na bieżąco trzeba mieć na oku co się dzieje, na zewnątrz. Takie kamery bezprzewodowej posiadają gwarancję na minimum 2-lata. To zdecydowanie dobra inwestycja, która zwiększa poczucie bezpieczeństwa.