Akcesoria basenowe – sposobem na dobrą zabawę

Basen ogrodowy to fajny i przydatny gadżet, zwłaszcza w letnie i upalne dni. Dzięki niemu można się ochłodzić i zaznać odrobiny relaksu. Ponadto można dokupić do niego najróżniejsze akcesoria. W ten oto sposób wypoczynek w przydomowym ogrodzie niewiele różni się od tego w luksusowym hotelu. No, może brakuje tylko kelnerów, którzy podają chłodne drinki.

Jakie akcesoria do basenu są teraz na topie?

Jeżeli chodzi o zachowanie czystości w naszym basenie, to warto zakupić takie przyrządy, jak: odkurzacz, siatkę na kiju albo szczotkę ze specjalnym włosiem, która niczym mop zbiera zabrudzenia z dna basenu. Z kolei siatka nadaje się do wyławiania liści, które spadają z drzew lub martwych owadów, które utonęły w naszym zbiorniku. Odkurzacz przydaje się natomiast do zbierania pyłków i wszelkich nieczystości. By był on wydajniejszy, można podłączyć go do węża ogrodowego. Woda wytwarza wysokie ciśnienie, dzięki czemu zanieczyszczenia same wpływają do woreczka odkurzacza. Dobrym pomysłem jest też zakupienie czyściciela stóp. Zapobiegnie on gromadzeniu się ziemi na dnie basenu.

Co może jeszcze się przydać podczas zabawy w wodzie?

Akcesoria do basenu na DobreBaseny.pl mają rozmaite kształty i rozmiary. Ich producenci doskonale zdają sobie sprawę, że dzięki nim zabawa jest o wiele lepsza. Nic zatem dziwnego, że w sklepie można kupić dmuchane piłki plażowe, pływające bramki do siatkówki czy koszykówki, koła ratunkowe, czy dmuchane rękawki dla małych dzieci. Dorośli uwielbiają za to przenośną, pływającą lodówkę, w której można schłodzić napoje. Należy jednak pamiętać, iż wszystkie te basenowe akcesoria mają jedynie umilić czas dziecku. One nie zastąpią kontaktu z rodzicem.

Oznaczone