Drewnopodobne płytki – nowy hit aranżacyjny

stylowe drewnopodobne płytkiCeramiczne płytki drewnopodobne z coraz większym powodzeniem są w stanie konkurować ze swoim pierwowzorem, czyli naturalnym drewnem. Drewnopodobne płytki niemal perfekcyjnie imitują drewno, dlatego też coraz częściej można je spotkać nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale również w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Płytki drewnopodobne do łazienki

Drewnopodobne płytki idealnie pasują przede wszystkim do stylowych łazienek, w których można wykorzystać nie tylko ich walory estetyczne, ale również walory funkcjonalne. Drewno doskonale neutralizuje biel łazienkowych elementów, dzięki czemu pomieszczenie staje się o wiele przytulniejsze i cieplejsze. Neutralne drewno niestety nie zawsze jest praktyczne, dlatego też warto sięgnąć po drewnopodobne produkty.

Atrakcyjna cena

Kupując nowoczesne płytki drewnopodobne są stosunkowo tanie, zwłaszcza jak porówna je się z egzotycznymi gatunkami drewna, które stosuje się w łazienkach. Drewnopodobne płytki nie wymagają impregnacji i aby zachowały swoje walory estetyczne wystarczy jedynie standardowe czyszczenie.

Jakie drewnopodobne płytki są modne?

W dzisiejszych czasach olbrzymim zainteresowaniem cieszą się nie tylko ciemne i jasne imitacje drewna, ale również postarzałe płytki drewnopodobne oraz te, które imitują egzotyczne gatunki drewna. Na naszym rynku można znaleźć także produkty, które fantastycznie naśladują popularną mozaikę, parkiet czy deski.