Drewnopodobne płytki – nowy hit aranżacyjny

stylowe drewnopodobne płytkiCeramiczne płytki drewnopodobne z coraz większym powodzeniem są w stanie konkurować ze swoim pierwowzorem, czyli naturalnym drewnem. Drewnopodobne płytki niemal perfekcyjnie imitują drewno, dlatego też coraz częściej można je spotkać nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale również w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Płytki drewnopodobne do łazienki

Drewnopodobne płytki idealnie pasują przede wszystkim do stylowych łazienek, w których można wykorzystać nie tylko ich walory estetyczne, ale również walory funkcjonalne. Drewno doskonale neutralizuje biel łazienkowych elementów, dzięki czemu pomieszczenie staje się o wiele przytulniejsze i cieplejsze. Neutralne drewno niestety nie zawsze jest praktyczne, dlatego też warto sięgnąć po drewnopodobne produkty.

Atrakcyjna cena

Kupując nowoczesne płytki drewnopodobne są stosunkowo tanie, zwłaszcza jak porówna je się z egzotycznymi gatunkami drewna, które stosuje się w łazienkach. Drewnopodobne płytki nie wymagają impregnacji i aby zachowały swoje walory estetyczne wystarczy jedynie standardowe czyszczenie.

Jakie drewnopodobne płytki są modne?

W dzisiejszych czasach olbrzymim zainteresowaniem cieszą się nie tylko ciemne i jasne imitacje drewna, ale również postarzałe płytki drewnopodobne oraz te, które imitują egzotyczne gatunki drewna. Na naszym rynku można znaleźć także produkty, które fantastycznie naśladują popularną mozaikę, parkiet czy deski.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *