Dlaczego warto zdecydować się na Loctite 222?

Loctite 222 jest anaerobowym środkiem przeznaczonym do zabezpieczania gwintów o bardzo niskiej wytrzymałości. Charakteryzuje się nie tylko bardzo łatwym demontażem, ale również znajduje zastosowanie praktycznie w przypadku wszystkich metalowych połączeń gwintowych.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup produktu Loctite 222?

Loctite 222 jest przede wszystkim produktem o bardzo łatwym demontażu. Służy do zabezpieczenia połączeń gwintowych. Warto zaznaczyć, że wspomniany demontaż jest możliwy przy pomocy zwykłych narzędzi.

Nie można zapomnieć, że produkt stosuje się także do śrub regulacyjnych. Ponadto doskonale zda egzamin praktycznie wszystkich metalach czy substratach pasywnych. Należy do nich zaliczyć przede wszystkim stal nierdzewną, aluminium czy powierzchnie platerowane.

Jakie są zalety produktu?

Należy mieć świadomość, że omawiany produkt w porównaniu do tradycyjnych metod mechanicznych, których celem jest zabezpieczenie połączeń gwintowych nie tylko zapobiega ewentualnemu odkręcaniu się, ale również korozji czy nieszczelnościom.

Produkt ponadto pozwala na gwintowanie otworów przelotowych. Koniecznie należy zaznaczyć, że może by bez problemu wykorzystywany praktycznie do wszystkich rozmiarów gwintów. W ten prosty sposób zmniejszone zostaną koszty magazynowe. Należy również wiedzieć, że produkt zastępuje wszystkie rodzaje past uszczelniających, taśm czy konopi. Gwarantuje także użytkownikowi nie tylko niezawodne, ale również długotrwałe działanie uszczelniające. Produkt wyróżnia się również na rynku stosunkiem jakości do oferowanej za niego ceny.